بهترين برندهای رنگ نمای ساختمان چیست؟

بهترین برند برای رنگ نما

فهرست مطالب

بهترين برندهای رنگ نمای ساختمان

یکی از اقدامات مهم در زمان رنگ نما و بخش‌های داخلی نظیر دیوارهای خانه، انتخاب بهترین برند رنگ نمای ساختمان می‌باشد. امروزه انتخاب برند از میان برترین شرکت‌های تولید کننده رنگ، کار بسیار سختی است. ولی باید این کار را انجام دهید. در این مقاله سعی کرده‌ایم بهترين برندهای رنگ نمای ساختمان را به شما در گروه رنگ روغنی، رنگ پلاستیکی، اکریلیک معرفی نماییم پس با ما همراه باشید.

بهترین برند رنگ روغنی

رنگ‌های روغنی یکی از مقاوم‌ترین رنگ‌ها که امکان شستشو با آب را نیز دارند و در صنایع ساختمانی مورد استفاده زیادی قرار می‌گیرند. از جمله برترین برندهای رنگ روغن شامل رنگ سحر، هادی و هاویلوکس می‌باشد که این برندها با سوابق طولانی و کیفیت عالی توانسته‌اند در دل نقاشان و متخصصان جای باز کنند.

البته رنگ‌های روغنی در انواع مختلفی با برندهای مختلفی وجود دارند که البته نسبت به این رنگ‌هایی که در بالا معرفی کرده‌ایم کمتر شناخته شده‌اند و کیفیت آنها نیز زیاد قابل‌قبول نیست ولی رنگ‌های سحر و هادی و هاویلوکس از رنگ‌های قیمت مناسب و با کیفیت بازار هستند.

رنگ سحر

رنگ سحر

سحر یکی از برندهای مطرح رنگ روغنی در بازار ایران است که پرفروش‌ترین محصولات روغنی با عنوان رنگ روغن مات به حساب می‌آید. از این مدل رنگ برای نقاشی آهن آلات و درب و پنجره‌های ساختمانی استفاده زیادی می‌شود.

رنگ هادی

این رنگ که برند تولیدی آن تقریباً 50 سال سابقه دارد و در زمینه تولید انواع رنگ‌های ساختمانی فعالیت می‌کند و یکی از برترین برندهای رنگ بازار داخل ایران است که پرفروش‌ترین نوع محصول آن شامل رنگ روغنی براق است.

رنگ هاویلوکس

این رنگ که پایه آب خود را با برند کاپارول تولید نموده و از پرفروش‌ترین شرکت‌های بازار ایران است که محصولات رنگ روغن براق بیشترین فروش آن است.

رنگ ریبال شیمی

رنگ ریبال شیمی

این نوع برند که در زمان‌های قدیم تولید شده و با کیفیت و قیمت مناسبی عرضه شده و سهم مناسبی از فروش در بازار را از آن خود کرده است. این برند رنگ روغن مات بسیار مناسبی به بازار عرضه نموده است.

بهترین مدل رنگ اکریلیک روغنی بی بو

رنگ اکریلیک با خشک شوندگی بالا و مورد تأیید محیط زیست توانسته بسیار پرطرف‌دار باشد و از معتبرترین رنگ‌های اکریلیک در بازار به حساب می‌آید که با نام برند اروپایی جوتن است که قیمت آن بالا بوده ولی کیفیت رنگ بالاست و از برترین برند رنگ‌های ایرانی اکریلیک می‌توانیم به پیکو، هاویلوکس و سحر و … اشاره نماییم.

 • برند خارجی جوتن
 • برند سحر
 • برند پیکو
 • برند هاویلوکس

بهترین برند رنگ پلاستیک

رنگ‌های پلاستیکی معمولاً به صورت تمام پلاستیک و نیم پلاستیک تولید می‌شوند و تمام پلاستیکی یکی از بهترین نوع رنگ در بازار به حساب می‌آید که مشهورترین برند آن شامل سحر و پارس و بهار می‌باشد و رنگ پلاستیکی دارای تنوع بسیار بالایی بوده و برخی از آنها بسیار با کیفیت و مورد تأیید نقاش‌ها هستند. البته رنگ‌هایی که زیاد در بازار شناخته شده نیستند، معمولاً قیمت ارزان‌تری نیز دارند.

رنگ پلاستیک در نمای ساختمان

یکی از انواع رنگ‌های ساختمانی به شمار می‌رود که به‌راحتی حلال آب است و کیفیت آن نسبت به نوع روغنی پایین‌تر است و قیمت آن نیز بسیار مناسب است. رنگ پلاستیک از کیفیت بالا و دوام مناسبی برخوردار هستند و قابل شستشو نیز هستند.

برترین برندهای رنگ پلاستیکی

برترین برندهای رنگ پلاستیکی

 • پارس بهاران

یکی از برترین و پرفروش‌ترین برندهای رنگ پلاستیکی است که بیشترین میزان فروش را در بین رنگ‌های پلاستیک دارد.

 • ریبال شیمی

یکی از برندهایی که امروزه زیاد شنیده‌اید و در دو نوع درجه یک و درجه‌دو رنگ را تولید نموده و با قیمت ارزان و گران، تنوع محصول را بالا برده است.

 • الوان

این رنگ در بازار داخل ایران بسیار شناخته شده است و مورد استقبال افراد زیادی قرار گرفته است.

مشخصات رنگ پلاستیکی

رنگ پلاستیکی قابل شستشو هستند ولی نوع نیم پلاستیک آن با سایش به مرور پاک می‌شوند و در صولت ایجاد لک نمی‌توانید لک‌ها را از روی آنها تمیز نمایید، به همین دلیل از این رنگ‌ها برای مکان‌های پر رفت و آمد نمی‌توانید استفاده کنید و بیشتر برای سقف‌ها استفاده می‌شوند.

بهترین برند و متریال پوشش‌های سلولزی بلکا

پوشش‌های سلولزی بلکا که در دو مدل معمولی و ابریشمی با دکوراتیو عالی و جذاب است و به‌عنوان رنگ اصلی در تک دیوار استفاده می‌شود و در فروشگاه‌ها و ساختمان‌های اداری و تجاری بیشترین استفاده را از آنها می‌شود. برخی از معتبرترین پوشش‌های سلولوزی با نام برند بلکا را می‌توانیم نام ببریم.

بهترین برند و متریال برای پتینه

خمیرهای پتینه در شرکت‌های بسیار کمی تولید و به بازار عرضه می‌شوند و یکی از آنها شرکت رونق کیش است که نمونه خارجی هم دارد که البته کیفیت و قیمت خمیر پتینه ایرانی بسیار مناسب است و نیازی به استفاده از محصولات خارجی نیست.

بهترین برند رنگ مولتی کالر

رنگ‌های مالتی کالر نیز کاربرد زیادی دارند و با بافت‌ها و رنگ‌های جذاب توانسته‌اند مورد توجه اشخاص زیادی قرار بگیرند و به کسانی که نقاشی ساختمان دوست دارند، پیشنهاد می‌شود و از برترین برندهای معتبر بازار می‌توانیم به برند پارس و برند آریا اشاره کنیم.

رنگ‌های اکریلیک در نقاشی ساختمانی

رنگ اکریلیک از بهترین رنگ‌های ساختمانی به حساب می‌آیند و توسط افراد زیادی استفاده می‌شود و این رنگ‌ها در کنار قابلیت شستشو، هیچ آسیبی به محیط زیست نمی‌رسانند و این رنگ‌ها از مواد شیمیایی و سمی استفاده نمی‌شوند و از رنگ‌های اکریلیک با کیفیت عالی می‌تواند در تمامی بخش‌ها استفاده شود.

بهترین برندهای رنگ اکریلیک

بهترین برندهای رنگ اکریلیک

در ادامه برترین برندهای رنگ اکریلیک را خدمتتان توضیح خواهیم داد شامل:

 • کاپارول

برند کاپارول یکی از رنگ‌های روغنی با برند هاویلوکس می‌باشد که بیشترین سهم را در فروش رنگ اکریلیک در بازار دارد و بسیار مورد توجه مشتریان است.

 • پیکو

این رنگ از پرفروش‌ترین رنگ‌های برند فوق است که توانسته در بازار اکریلیک‌ها جزو پرفروش‌ترین‌ها باشد.

 • ریبال شیمی

رنگ اکریلیک ریبال شیمی با پوشش بالا و کیفیت عالی که در سال‌های اخیر توانسته رشد زیادی به دست آورد.

 • سحر

رنگی با کیفیت عالی و یکی از برترین‌ها و پرفروش‌ترین‌های بازار به حساب می‌آید.

 • الوان

این رنگ نیز بسیار نام شناخته شده و مشهوری دارد که توانسته موردتوجه افراد زیادی قرار بگیرد.

رنگ مولتی کالر نقاشی ساختمان

رنگ‌های مولتی کالر جزو رنگ‌های سلولزی بوده که دارای طرح و جذابیت زیادی برای دکوراسیون می‌باشد و از جمله شرکت‌های تولیدکننده آن می‌توانیم به پارس و آریا و … اشاره کنیم.

در این بخش بهترين برندهای رنگ نمای ساختمان را به شما عزیزان معرفی کردیم، برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با تیم آذرآبادگان در ارتباط باشید.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت