وظایف کنیتکس کار چیست؟

کنیتکس کار کیست

فهرست مطالب

کنيتکس کار کيست؟

کنیتکس کار یا استادکار یا شخصی که به این حرفه رنگ آمیزی آشناییت داشته و تجربیات فراوانی در طی چند سال کسب کرده است گفته می شود، کنیتکس کار را معمولا استادکار کنیتکس نیز می گویند. شخصی که اجرای کنیتکس را به عهده دارد با توجه به شرایط محیطی، اندازه و حجم کار، مساحت و ارتفاع ساختمان و منزل مسکونی شما قیمت می دهد. آن شخص در ابتدای فعالیت خودش می تواند با بازدید میدانی از محیط کار قیمت لحاظ شده را به شما بگوید.

کنیتکس کار چگونه کار را انجام می دهد؟

زمانی که شما به کار کنیتکس بر روی دیوار یا نمای ساختمان تان نیاز دارید، می توانید به محیط هایی که به اینکار تسلط دارند تماس بگیرید و استادکار کینتکس با بازدید از ساختمان و محل اجرای کار با توجه به حجم و مساحت کار به شما دستمزد خودش را می گوید و اگر توافق حاصل شود به شما میزان مصرف کنیتکس و لوازم را نیز خواهد گفت یا خودش آنها را از قبل تهیه می کند و هزینه آن را به همراه دستمزد با شما حساب می کند.

معمولا کنیتکس کارها تمامی ابزارها و لوازم انجام کار را همراه خود دارند و اگر شما خودتان بخواهید اینکار را انجام دهید هم تخصص کافی نخواهید داشت و هم اینکه باید از ابتدا تمام ابزارها را خریداری نمایید پس استفاده از یک استادکار مزیت به حساب می آید.

خرید رنگ کنیتکس مخصوصا مدل اکریلیک زمانی که شما یک شخص مبتدی هستید واقعا می تواند سخت و دلهره آور باشد، زیرا برندها و مارک های مختلفی در بازار وجود دارد که هرکدام کاربرد خاص خودشان را دارند، ولی اگر از یک استادکار کمک بگیرید قطعا او می تواند با توجه به بودجه شما بهترین نوع رنگ را معرفی کند. در زمان خرید رنگ باید موارد کیفیت، پایداری، ویسکوزیته و زمان خشک شدن و مارک ها را توجه نمایید.

چرا نیاز به استادکار کنیتکس داریم؟

چرا نیاز به استادکار کنیتکس داریم

رنگ آمیزی یا اجرای پوشش سطوح دیوار و نماها با کنیتکس قطعا شغل سختی است و نیاز به تجربیات فراوان دارد و شما یک شبه نمی توانید عملیات کنیتکس را یاد بگیرید و انجام دهید باید در این راه تجربه زیادی کسب کنید، بهتر است اگر اولین بار می خواهید اجرای کنیتکس منزل تان را انجام دهید، آن را به یک کنیتکس کار حرفه ای بسپارید و آنها تمامی تخصص های لازم را در طی چند سال کسب کرده اند و می توانند در هر ارتفاع و سطحی اینکار را در زمان مناسبی بدون اضافه کاری و تلف شدن مواد کنیتکس انجام دهند.

کنیتکس کار خوب چگونه است؟

کنیتکس کار یا استادکار خوب شخصی است که بتواند مواد مصرفی را به صورت اصولی و درست در روی نما و دیوار بچسانند، معمولا کنیتکس کارهای زیادی در بازار وجود دارند که هرکدام تجربیات کم و زیادی دارند، شخصی که مسلط به اینکار باشد ابتدا مواد مصرفی را حرام نمی کند و حلالیت آب با کنیتکس و هم زدن آنها و تولید یک محصول نهایی برای نمای ساختمانی را به خوبی بلد است و می داند که چگونه باید کنیتکس را به طور حرفه ای انجام دهد و از نحوه کار او شما متوجه خواهید شد که کیفیت کار چگونه پیش رفته است و آیا او استادکار است یا یک شخص بی تجربه.

استادکار کنیتکس برای انواع رنگ ها

استادکار کنیتکس برای انواع رنگ ها

معمولا استادکار کنیتکس باید بتواند تمامی رنگ ها را در این زمینه بشناسد و اکریلیک از جمله رنگ های مهم این حوزه است که دارای غلظت بالا با رنگدانه های خاکستری و پایداری مناسبی است که شخص کنیتکس کار باید بداند چگونه رنگ مورد نظر خود را تهیه کند و آنها را در نمای ساختمان بکار ببرد. اگر شما یک شخص استاد هستید و می خواهید رنگ اکریلیک بکار ببرید سعی کنید از کیفیت هنرمندان استفاده کنید ولی اگر شخص بی تجربه ای هستید که می خواهید برای نخستین بار استفاده بکنید از کیفیت دانش آموزان این رنگ بهره ببرید.

چگونه به یک کنیتکس کار ارزان قیمت دسترسی داشته باشم؟

ما در مجموعه ی آذرآبادگان انواع کنیتکس کارها را به شما معرفی می کنیم و شما می توانید استعلام قیمت بگیرید و نسبت به بقیه مکان ها ما بهترین و مناسب ترین قیمت و خدمات را ارائه می دهیم.

رنگ کنیتکس

رنگ های زیادی در بازار برای اجرای کنیتکس توسط استادکارها وجود دارد که اگر شما مبتدی هستید باید با رنگ زیر شروع کنید و می تاونید از آنها برای ایجاد رنگ های دیگر به صورت ترکیبی استفاده نمایید. گزینه دیگر برای مبتدیان این است که با رنگ اکریلیک شروع کنند و این رنگ برای اشخاص مبتدی مناسب بوده و اگر می خواهید رنگ های هنری مخصوص هنرمندان را خریداری کنید باید بدانید که نسبت به بقیه قیمت گران تری دارند و برخی از رندگانه ها برای بدست آوردن بسیار سخت است.

برخی از تولید کننده های رنگ خود را با توجه به سری گروه 1 ارزان ترین و 7 گروه گران ترین تقسیم بندی می کنند. رنگ های زمستانی معمولا ارزان قیمت تر هستند و رنگ های حاصل از کادمیوم می تواند تا چهار برابر قیمت داشته باشند. برخی از برندها قیمت های ارزان تری نسبت با رنگدانه های مصنوعی ارائه می دهند و احتمالا دارای رتبه پایداری پایینی و شدت رنگ کمتری هستند. می توانید این محصول را با نگاه به کلمه رنگ بعد از رنگدانه مشاهده کنید.

استادکارهای با تجربه ی کنیتکس

استادکارهای حرفه ای و با تجربه می توانند به راحتی رنگ کنیتکس را به خوبی اجرا کنند و در این زمینه می توانند بهترین خدمات و مشاوره و راهنمایی را به شما عزیزان بدهند و اگر در پایان هر سوالی در زمینه پیدا کردن بهترین استادکار کنیتکس و اجرای این روش رنگ آمیزی برای نماهای ساختمان داشتید می توانید با ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین اشخاص را به شما برای رنگ آمیزی کنیتکس ساختمانی معرفی نماییم تا در این زمینه خدمات ارزنده ای از آنها دریافت نمایید پس با ما همراه باشید و در بخش دیدگاه ها نظرات خود را درج نمایید.

مطالب مرتبط

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonمشاوره و استعلام قیمت